РОЗІГРІТИЙ ТЮТЮН З ЧАСОМ

Історія розігрітого тютюну

10:30 AM - 01.05.2024
Світ змінюється з надзвичайною швидкістю. Важко уявити життя без мобільних телефонів, Wi-Fi та безлічі інших технологічних розробок, які змінили повсякденне життя минулого століття. Історія тютюну, що нагрівається, налічує вже понад 50 років. Тож не дивно, що ця технологія відіграє свою роль у розширенні вибору, доступного для повнолітніх курців.

Що таке розігрітий тютюн

Розвиток Ploom зосереджений на пошуку способів, які потенційно можуть зменшити ризик¹ і забезпечити справжній смак тютюну. На відміну від традиційних сигарет, продукти для нагрівання тютюну Ploom, включаючи найновіший пристрій Ploom X Advanced, нагрівають тютюнові стіки, а не спалюють їх.

В пошуках досконалого бездимного тютюну

Протягом останнього десятиріччя розробки в галузі тютюнових виробів для нагрівання просунулися далеко вперед. Нова модель від Ploom забезпечує насичений смак тютюну без диму та попелу, з меншим тютюновим запахом². Завдяки унікальній системі HeatFlow, Ploom X Advanced нагріває тютюнові стіки Sobranie ззовні, не даючи їм торкатися нагрівального елементу. В результаті ви отримуєте ніжний аромат теплого тютюну і зовсім невелику кількість  відходів, які легко очищаються.

Тютюнові стіки Sobranie також створені з використанням наших новітніх технологій. Виготовлені зі справжнього листового тютюну, вони спеціально розроблені так, щоб реагувати на нагрівання, а не на горіння. Асортимент смаків стіків Sobranie також розширено і включає в себе сучасні фруктові та ментолові відтінки, а також звичайні тютюнові смаки.

Блог «Представляємо Ploom – унікальну технологію нагрівання тютюну» допомагає відповісти на запитання, що таке нагрітий тютюн, і надає більше інформації про ексклюзивну технологію, розроблену Ploom.

Де інновації зустрічаються зі зниженим потенціалом ризику

Описувані індустрією як "продукти зі зниженим ризиком"*, пристрої нагрівання тютюну, такі як Ploom X Advanced, продовжують розвиватися, щоб вирішити такі проблеми споживачів, як пасивне куріння та запах. Саме тому Ploom X Advanced та унікальна технологія, яку він містить, — це наступна глава у безперервному розвитку сучасного способу насолоди тютюном для повнолітніх курців.

Дізнайтесь переваги Ploom, скориставшись полугою прокату.

¹90-95% зниження в середньому 9 токсичних речовин*

Ploom X Advanced — це наш інноваційний пристрій нагрівання тютюну, який, на нашу думку, має великий потенціал як продукт із зниженим ризиком порівняно з курінням сигарет.

Ploom X Advanced демонструє в середньому 90-95% зниження рівнів 9 компонентів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) для зменшення сигаретного диму.

Важливо: це не означає, що використання Ploom X Advanced є безпечним або усуває ризики для здоров’я чи залежності, пов’язані із вживанням тютюну. Жоден тютюновий виріб не є безпечним.

* На основі наявних даних, отриманих машиною, у яких порівнюються 9 шкідливих компонентів, рекомендованих ВООЗ для зменшення сигаретного диму, виміряних у диму стандартної еталонної сигарети (1R6F) і пари від Ploom X Advanced.

² Порівняння з курінням сигарет. На основі тестування сенсорної панелі, що порівнює інтенсивність тютюнового запаху сигаретного диму та пари від репрезентативних зразків тютюнових стіків із підігрівом Ploom X Advanced.

Переглянути всі статті блогу

Наші останні новини та оновлення