Чи можу я купити аксесуари для Ploom X?

Так. Ploom X Advanced розроблений, щоб супроводжувати вас протягом дня, а наш асортимент аксесуарів Ploom X Advanced, підсилює цю ідею.

Ми пропонуємо широкий вибір привабливих кольорів передньої панелі, щоб ви могли персоналізувати свій пристрій і підкреслити свою унікальність. Ви також можете захистити свій пристрій, зберігаючи його вигляд в порядку, за допомогою наших стильних тканинних чохлів.

Утилізувати стіки і чистити ваш пристрій - просто. Для утилізації стіків ми пропонуємо спеціальний контейнер, який зручно зберігати як в машині, так і на столі. А для чистки пристрою ми розробили спеціальні палички.  

Коли прийде час увімкнути Ploom, ви зможете зарядити його й тримати під рукою разом із нашими зарядними пристроями та тримачами для пристроїв. Ми пропонуємо зарядний кабель USB-C і настінний адаптер для легкого підзаряджання, а також док-станцію [Вставте посилання на док-станцію PDP], яка прикрасить ваш простір під час заряджання пристрою стоячи положення. А щоб ваш Ploom X Advanced був під рукою під час поїздок на роботу, ви можете помістити його у спеціальний втомобільний тримач [Вставте посилання на автомобільний тримач] і з’єднати його з USB-кабелем для заряджання в дорозі.

Щоб дізнатися більше про нашу колекцію аксесуарів, перегляньте нашу сторінку аксесуарів або перегляньте наш онлайн-магазин.

Будь ласка, підтвердіть свій вік і що ви є споживачем нікотиновмісної продукції.

Вам більше 18 років і споживаєте нікотиновмісну продукцію?

Будь-ласка вкажіть дату народження
Підтвердити

Цей веб-сайт містить інформацію, що надається в процесі реалізації та стосується продукції, що призначена для використання лише повнолітніми споживачами нікотиновмісної продукції. Нікотин викликає залежність.

Підтверджуючи свій вік, ви також надаєте нам запит та погоджуєтесь на отримання інформації про продукцію на цьому сайті у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів».