Яка різниця між тютюновим стіком нагрівання та сигаретою чи сигарою?

Сигари, сигарети та тютюнові вироби з нагрівом містять справжній тютюн.

Різниця полягає в тому, як ці вироби працюють. Сигарети та сигари передбачають спалювання тютюну, при цьому в таки продуктх як Ploom, табак не спалюється, а нагрівається. Це означає, що тютюнові вироби нагрівання тютюну забезпечують відчуття бездимного тютюну.

Ploom X Advanced — це легкий, зручний пристрій для нагріву тютюну, який використовує інноваційну технологію HeatFlow для нагрівання тютюнових стіків ззовні, що дає вам виняткове відчуття смаку тютюну без диму та з меншим запахом тютюну*.

Для Ploom X Advanced вам знадобляться тютюнові стіки Sobranie, щоб насолоджуватися розігрітим тютюном.

Ви не можете використовувати тютюнові стіки Sobranie, як звичайні сигарети, так само, як ви не зможете використовувати сигару чи сигарету з Ploom X Advanced. Ви можете прочитати більше про альтернативи курінню в нашому блозі.

*Порівняння з курінням сигарет. На основі тестування сенсорної панелі, що порівнює інтенсивність тютюнового запаху сигаретного диму та пари від репрезентативних зразків тютюнових стіків із підігрівом Ploom X Advanced.
Будь ласка, підтвердіть свій вік і що ви є споживачем нікотиновмісної продукції.

Вам більше 18 років і споживаєте нікотиновмісну продукцію?

Будь-ласка вкажіть дату народження
Підтвердити

Цей веб-сайт містить інформацію, що надається в процесі реалізації та стосується продукції, що призначена для використання лише повнолітніми споживачами нікотиновмісної продукції. Нікотин викликає залежність.

Підтверджуючи свій вік, ви також надаєте нам запит та погоджуєтесь на отримання інформації про продукцію на цьому сайті у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів».