Де я можу користуватися Ploom X Advanced?

Все залежить від місця, в якому ви хочете використовувати пристрій.

Ви можете насолоджуватися сеансом Ploom вдома, на своїй приватній території, але коли справа доходить до громадських місць, внутрішніх або відкритих прострорів, це залежить від правил, встановлених безпосередньо для кожного місця. 

Наприклад, багато робочих місць, ресторанів і громадський транспорт мають власні правила використання розігрітого тютюну. У деяких закладах відводиться окреме місце, де ви можете використовувати розігрітий тютюн, а деякі не заперечуватимуть, якщо ви використовуєте пристрій Ploom у приміщенні. Завжди варто ознайомитися з правилами у вашому регіоні, а також з правилами місця, де ви перебуваєте.

Щоб дізнатися більше про те, де можна використовувати розігрітий тютюн, прочитайте допис у нашому блозі.
Будь ласка, підтвердіть свій вік і що ви є споживачем нікотиновмісної продукції.

Вам більше 18 років і споживаєте нікотиновмісну продукцію?

Будь-ласка вкажіть дату народження
Підтвердити

Цей веб-сайт містить інформацію, що надається в процесі реалізації та стосується продукції, що призначена для використання лише повнолітніми споживачами нікотиновмісної продукції. Нікотин викликає залежність.

Підтверджуючи свій вік, ви також надаєте нам запит та погоджуєтесь на отримання інформації про продукцію на цьому сайті у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів».