Чи виділяють тютюнові стіки смолу?

Ні. Розігрітий тютюн відрізняється від спаленого.

Завдяки технології HeatFlow Tobacco Heating, стік нагрівається ззовні до серцевини, м’яко виділяючи насичений тютюновий аромат протягом усього сеансу.

Інноваційна технологія HeatFlow HT не виробляє смолу, яка утворюється під час спалювання тютюну, що означає відсутність диму та менше запаху тютюну на вашому одязі* та диханні**, а також менше помітних плям на зубах*** порівняно з курінням .

*Порівняння з курінням сигарет. На основі тестування сенсорної панелі, що порівнює запах і гедонічну інтенсивність сигаретного диму та пари з репрезентативних зразків тютюнових стіків Ploom X Advanced.

** Порівняння з курінням сигарет. На основі тестування сенсорної панелі, що порівнює інтенсивність запаху сигаретного диму та пари від репрезентативних зразків тютюнових стіків Ploom X Advanced.

***Порівняння з курінням сигарет. На основі порівняння кольорів зубів великої рогатої худоби, які піддалися впливу сигаретного диму та випарів із репрезентативних зразків нагрітих тютюнових паличок Ploom X Advanced.

Будь ласка, підтвердіть свій вік і що ви є споживачем нікотиновмісної продукції.

Вам більше 18 років і споживаєте нікотиновмісну продукцію?

Будь-ласка вкажіть дату народження
Підтвердити

Цей веб-сайт містить інформацію, що надається в процесі реалізації та стосується продукції, що призначена для використання лише повнолітніми споживачами нікотиновмісної продукції. Нікотин викликає залежність.

Підтверджуючи свій вік, ви також надаєте нам запит та погоджуєтесь на отримання інформації про продукцію на цьому сайті у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів».