Що таке тютюнові стіки Sobranie?

Cтіки Sobranie, інакше відомі як стіки для Ploom X Advanced, розроблені з нуля — від насіння до стіка — щоб запропонувати вам неймовірний смак.

Від фермерів, які піклуються про насіння, до остаточного контролю якості, увесь процес створення стіків Sobranie — це шлях ретельного догляду, досвіду та досконалості.

Cтіки Sobranie розроблені ексклюзивно для Ploom X Advanced і оптимізовані для нашої інноваційної технології підігріву тютюну HeatFlow, результатом чого є унікальне поєднання традицій та інновацій, яке створює приємні відчуття для нового досвіду тютюну без диму.

У поєднанні з нашою інноваційною технологією HeatFlow, стіки Sobranie дозволяють насолоджуватися неперевершеним тютюновим смаком і задоволенням від першої затяжки до останньої. Дізнайтеся більше про те, як довго триває сесія зі стіками Sobranie.

Будь ласка, підтвердіть свій вік і що ви є споживачем нікотиновмісної продукції.

Вам більше 18 років і споживаєте нікотиновмісну продукцію?

Будь-ласка вкажіть дату народження
Підтвердити

Цей веб-сайт містить інформацію, що надається в процесі реалізації та стосується продукції, що призначена для використання лише повнолітніми споживачами нікотиновмісної продукції. Нікотин викликає залежність.

Підтверджуючи свій вік, ви також надаєте нам запит та погоджуєтесь на отримання інформації про продукцію на цьому сайті у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів».